top of page

                         ВУЛЬГАРНІСТЬ vs ВПЕВНЕНІСТЬ!?

Щоб знайти грань між вульгарністю і впевненістю в собі , пропоную спочатку розібратися з цими поняттями.

Вульгарність - одна з негативних якостей, що містить звинувачення у відсутності смаку у людини, грубості , поганих манер .

Вульгарність - ( от лат . Vulgus народ ) . Судячи за походженням слова , вульгарність спочатку оцінювалася нейтрально, так як характеризувала широкі верстви бідного населення . Негативне значення це слово набуло, коли його стали протиставляти культурі і високому стилю . Оскільки в місті колишній селянин відчував свою неповноцінність і непомітність , то для нього нагальною виявлялася проблема звернути на себе увагу .Тут вульгарність як би придбала відтінок оригінальності і скандальності , але як і раніше відрізнялася дешевизною в підборі матеріалів і неписьменністю в виконанні . Сьогодні під поняттям вульгарність мається на увазі не тільки зовнішній вигляд , але і погана мова , а також поведінка, що виходить за встановлені рамки пристойності .

Тепер пропоную звернути увагу на друге поняття . Впевненість в собі - властивість особистості , ядром якого виступає позитивна оцінка індивідом власних навичок і здібностей , достатніх для досягнення значимих для нього цілей і задоволення його потреб . Така впевненість може бути як результатом власного досвіду особистості , так і результатом впливу ззовні .

Якщо проаналізувати ці два поняття , можна помітити , що основою вульгарності є бажання виділитися , але при цьому відсутність смаку , грамотності . А ось основою впевненості в собі є наявність досвіду і знань , наявність навичок і здібностей , а також наявність цілей .

Мій висновок і порада з вищесказаного : перш ніж виділятися , і цим звертати на себе увагу оточуючих , обов'язково вивчіть правила , які ви збираєтеся порушити . Впевнена , що бути оригінальною , яскравою і несхожою на інших , демонструючи впевненість в собі, не звалюючись при цьому в вульгарність , не так вже й складно . Живіть і висловлюйте себе усвідомлено , так , щоб в будь-який момент ви могли обгрунтовано відповісти на питання « А що ви хотіли цим сказати? »

Коли ви знаєте хоча б закони поєднання кольорів і форм в одязі , вмієте грамотно і красиво говорити , володієте основами етикету , ви зможете підкреслити свою впевненість і індивідуальність лише одним оригінальним аксесуаром або нюансом в одязі , однією точною фразою або цитатою в розмові , одним жестом в поведінці .

А якщо ви поки не готові так тонко висловлювати себе - вчіться , звертайтеся за порадою до спеціалістів , і зовсім скоро ви помітите в собі якісні зміни . Саме так ваша « гра в життя » стане тоншою та витончінішою .

Візьміть за правило фразу : «Не варто виглядати так , щоб озиралися всі . Варто виглядати так , щоб озиралися ті , у кого є смак » .

(Статтю редагувала Яна Рега)

bottom of page